تبلیغات
فرقه ضاله شیطان پرستی - حقایق نهفته
فرقه ضاله شیطان پرستی

یا مهدی ادرکنی

حقایق نهفته

جمعه 9 مهر 1389

در سیر تاریخی اسنادی وجود دارد که حقایقی در آن نهفته است. پس از جنگهای اول و دوم جهانی که با سلاح‌های مرگبار و کشتار توأم بود و همچنین جنگ‌هایی که گوشه کنار دنیا بر سر قدرت انجام شده و می‌شود، آغاز جنگ تشعشعاتی شبکه‌های شیطان‌پرستی با افراد حق‌پرست در حال آغاز است. جنگ سوم جهانی یک جنگ تشعشعاتی خواهد بود.

همه افراد فطرت و ذاتی حق‏پرست دارند. دلشوره، دلهره‏ی بی‏مورد، ترس بی‏مورد و ... از اولین تبعات این جنگ برای تمامی جوامع بشری است. هیچکس نمی‏تواند ادعا کند که در این جنگ بی‏طرف است زیرا کلیه افراد بدون محافظ هدف اصلی شبکه‌های شیطان‌پرستی خواهد بود.افرادی که بدون لباس رزمی مناسب باشند مورد اصابت قرار گرفته و خواه ناخواه یا جذب این شبکه‌های ماسونری شده و یا به شدت آسیب می‌بینند. طبق آخرین آمار و اخبار خبرگزاری فارس، شیطان‌پرستی به شدت رو به افزایش است و در حال حاضر بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی تحت تعالیم ماسونی در ایران فعالیتهای زیرزمینی دارند.

شبکه‌های شیطان‌پرستی با حمایت‌های شبکه منفی و متوسل شدن به عرفان قدرت در حال شکل‌گیری هستند. پس لازم است که از هم اکنون جامعه‏ی جهانی آماده باشد. برای شناختن شبکه‌های شیطان‌پرستی و ماسونری به اعتقادات آنان در ادامه توجه فرمائید:

عقاید فراماسونری

گروه‌های مختلف ماسونی بعضاً فلسفه‌ی عقیدتی متفاوتی دارند؛ اما با این حال در لا به‌لای عقایدشان، می‌توان مشترکات فراوانی نیز یافت. نکته‌ی مهمی که وجود دارد این است که فلسفه‌ی وجودی بسیاری از عقاید ماسونی به طور کامل شناخته نشده است، اما این به معنای عدم وجود این اعتقادات نیست. برای مثال شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می‌دهد اکثر گروه‌های ماسونی، شیطان را تقدیس می‌کنند. از جمله اذعان خود آن‌ها به تقدیس لوسیفر (یکی از نام‌های شیطان) و یا استفاده از علایم بی‌شماری که اکثر آن‌ها توسط گروه‌های شیطان‌پرست نیز استفاده می‌شوند؛ با این اوصاف ما می‌توانیم بفهمیم که ماسون‌ها شیطان‌پرست نیز هستند.

البته این نکته تقریباً اثبات شده است که ماسون‌ها و شیطان‌پرستان به موجودی به نام ابلیس یا شیطان اعتقادی ندارند، بلکه آن‌ها بزرگداشت شیطان را به عنوان نمادی برای مخالفت با ادیان انجام داده و لجاجت بیش از حد آن‌ها با دین و اصرار افراطی آن‌ها بر بزرگداشت شیطان به عنوان نماد ضد‌دینی و خودپرستی کاملاً روشن شده است. نکته‌ی دیگر این که بسیاری از گروه‌های ماسونی شیطان پرست، الهه‌ها و بت‌های ملل باستان را نیز ارج می‌نهند. از جمله: Isis و Osiris(خدایان مصر باستان).

با این حال بخشی از عقاید ماسون‌ها که کاملاً اثبات شده‌اند، عبارتند از:

دعای روشنی بخش (Giver of light) بودن شیطان (Lucifer)
بزرگداشت شیطان و نمادهای شیطانی (Satanism)
اعتقاد به اینکه زن و مرد اولیه، که مقام نیمه خدایی دارند، خالق نسل کره‌ی زمین هستند نه خداوند یکتا.
بزرگداشت الهه‌های ملل باستان، مانند ایزس، لات و ... همراه با احترام به عقاید جاهلی ملل باستان (Paganism) .

اعتقاد قوی به آداب و رسوم مصر باستان که این مطلب کفرآمیز و شرک آمیز بودن عقاید آنها را توأماً نشان می‌دهد.

اعتقاد فراوان به اومانیسم.

اعتقاد فراوان به ماتریالیسم (ماده گرایی) و عدم اعتقاد به خداوند و مسایل فرامادی.

اعتقاد راسخ به سلیمان (Solomon) نه به عنوان نبی بلکه به عنوان پادشاه، جادوگر و ماسون اعظم. نکته‌ی جالب این که اکثر یهودیان نژاد پرست ( صهیونیسم ) نیز چنین اعتقادی دارند.

خداوند نیز در آیه‌ی 102 سوره‌ی بقره درباره‌ی بنی‌اسرائیل می‌فرماید:

وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّیَاطِینُ عَلَى مُلْکِ سُلَیْمَانَ وَمَا کَفَرَ سُلَیْمَانُ وَلَـکِنَّ الشَّیْاطِینَ کَفَرُواْ یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ....... و پیروی کردند از سخنانی که شیاطین در قلمرو سلیمان می‌خواندند وهرگز سلیمان به خدا کافر نگشت ولیکن شیاطین کافر شدند و سحر به مردم می‌آموختند ......

کتاب تفسیر نمونه درباره‌ی آیه‌ی 102 سوره‌ی بقره می‌نویسد:

از احـادیـث چـنـیـن بـر مـى‌آید که در زمان سلیمان پیامبر، گروهى در کشور او به عمل سحر و جـادوگـرى پرداختند، سلیمان دستور داد تمام نوشته‌ها و اوراق آنها را جمع آورى کرده، در محل مخصوصى نگهدارى کنند.

پـس از وفات سلیمان، گروهى آنها را بیرون آورده و شروع به اشاعه و تعلیم سحر کردند؛ بعضى از این موقعیت استفاده کرده و گفتند: سلیمان اصلاً پیامبر نبود، گروهى از بنى‌اسرائیل هم از آنها تبعیت کردند و سخت به جادوگرى دل بستند، تا آنجا که دست از تورات نیز برداشتند.

هـنـگـامى که پیامبراسلام (ص ) ظهور کرد و ضمن آیات قرآن اعلام نمود سلیمان از پیامبران خدا بوده است، بعضى از علماى یهود گفتند: از محمد تعجب نمى‌کنید که مى‌گوید سلیمان پیامبر است؟
این گفتار یهود نه تنها یک تهمت و افتراى بزرگى نسبت به این پیامبر الهى محسوب مى‌شد بلکه کفر ورزیدن به پیامبری حضرت سلیمان (ع ) نیز بود.

به هر حال در قرآن زشتکاری‌هاى بنی‌اسرائیل آشکار می‌شود که پیامبر بزرگ خدا، سلیمان را به سحر و جادوگرى متهم ساختند:

آنها از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم مـى‌خواندند، پیروى کردند (وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّیَاطِینُ عَلَى مُلْکِ سُلَیْمَانَ)

سپس قرآن به دنبال این سخن اضافه مى‌کند: سلیمان هرگز کافر نشد (وَمَا کَفَرَ سُلَیْمَانُ).

او هـرگـز بـه سحر توسل نجست ، و از جادوگرى براى پیشبرد اهداف خود استفاده نکرد ولى شیاطین کافر شدند، و به مردم تعلیم سحر دادند (وَلَـکِنَّ الشَّیْاطِینَ کَفَرُواْ یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ).

ماسون‌ها علاقه‌ی افراطی به علوم طبیعی دارند. تعداد زیادی از برندگان جوایز نوبل و دانشمندان علوم طبیعی، ماسون بوده‌اند. مانند: الکساندر فلمینگ کاشف پنی سیلین و ادوارد جنر کاشف واکسن آبله. در این میان به نظر می‌رسد که علاقه و توجه افراطی ماسون‌ها به علم، برای پر کردن خلاء ناشی از کنار گذاشتن معنویت انجام می‌گیرد. البته لازم به ذکر است که در دین اسلام هم تأکید زیادی بر فراگیری علم و دانش شده است، اما از مسلمانان خواسته شده تا به صورت معتدل نه افراط و نه تفریط به علم بپردازند و از آن به عنوان ابزاری برای رسیدن به خدا استفاده نمایند. بنابراین در اسلام، علم هدف نیست بلکه یک وسیله است، اما در فراماسونری علم خود یک هدف است.


قدرت برتر در اعتقاد ماسونی صاحب درجه 33 است. گروه‌های ماسونی 33 مرتبه و 33 درجه دارند. شخصی که به درجه‌ی 33 می‌رسد ، قدرت زیادی داشته و ماسون اعظم نامیده می‌شود. این شخص بالاترین مقام لژ را در اختیار دارد.

اعتقاد به ساخت معبد سلیمان به عنوان پایتخت عقیدتی در بیت‌المقدس (Jerusalem) قبل از ظهور ضد‌مسیح (Antichrist) یا فرعون جدید (New Pharaoh) که منجی شیطانی ماسونهاست.

اعتقاد به ظهور ضد مسیح (Artichrist) یا دجال و همان فرعون جدید (New Pharaoh) در ابتدای دهه‌ی اول قرن 21 و شروع حکومت جهانی شیطانی توسط او از اعتقادات ماسون‌ها است. (البته ممکن است که Antichrist مورد نظر خود ماسون‌ها، لزوماً شخص خاصی نباشد؛ بلکه ممکن است Antichristمورد نظر ماسون‌ها، خود تشکیلات فراماسونری باشد).

در هر حال جا دارد که در این قسمت به این نکته اشاره کنیم که گروه‌هایی مانند فراماسونرها و شیطان‌پرستان، از شیطان‌پرستی به عنوان یک نماد برای مبارزه با ادیان استفاده می‌کنند .

اعضای این گروه‌ها در واقع هیچ اعتقاد قلبی به مسایل فرازمینی مانند خدا، فرشتگان، شیطان و ... ندارند و معتقدند که تنها ماده وجود خارجی داشته و روح در ماده بوجود می‌آید. (اعتقاد به ماتریالیسم) اعضای این گروه‌ها برای نشان دادن دشمنی خود با مذاهب، از نماد (Baphomet) که مربوط به شیطان‌پرستان باستان است، استفاده نموده و از آن برای نشان دادن بی‌اعتقادی خود به عالم آخرت بهره می‌جویند. البته لازم به ذکر است که فراماسون‌ها و شیطان‌پرستان، خودشان نیز به این مسئله اعتراف کرده‌اند.

 اعتقاد و مسلک واقعی ماسون‌ها و شیطان‌پرستان، بی‌دینی است و آن‌ها از الهه‌های ملل باستان، بت‌ها و شیطان، به عنوان نمادی برای دشمنی با مذاهب و ادیان و در نهایت انکار وجود خداوند یکتا استفاده می‌کنند


foot pain during running
دوشنبه 5 تیر 1396 04:04 ق.ظ
Hello very cool website!! Guy .. Excellent .. Amazing ..
I'll bookmark your site and take the feeds additionally?

I am happy to search out so many helpful info here in the post,
we need develop extra strategies in this regard, thank you for sharing.
. . . . .
https://zelmafoston.wordpress.com
جمعه 29 اردیبهشت 1396 03:44 ق.ظ
My brother recommended I would possibly like this web site.
He was entirely right. This submit truly made my day.
You cann't imagine simply how a lot time I had spent for this information! Thanks!
sid
سه شنبه 3 اسفند 1389 07:35 ب.ظ
مقاله ی قابل توجهیست. اما من فکر میکنم ، اگر شما افرادی رو که صرفا به دین اعتقاد ندارند ؛ از افراد شیطان پرست جدا می کردید، دسته بندی قابل قبولتری ارائه شده بود.
سیشتیمبل
سه شنبه 3 اسفند 1389 01:37 ب.ظ
شما خیلی جالب در مورد عرفان قدرت صحبت کردی
کلا مقاله خوبی بود
اما یه تناقضی هست
اگر به چیزی غیر از ماده و انرژی اعتقاد ندارند و فرازمینی پس چگونه جادو میکنند و جنگ تشعشعاتی راه می اندازند؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً