تبلیغات
فرقه ضاله شیطان پرستی - تقلید کورکورانه
فرقه ضاله شیطان پرستی

یا مهدی ادرکنی

تقلید کورکورانه

چهارشنبه 3 آذر 1389

تقلید کورکورانه و بدون فهم فلسفه شیطان پرستی نیز باعث شده در زمان کوتاهی این فرهنگ در جامعه ما ریشه بدواند و پس از گذشت چند سال شاهد تغییر کلی در اعمال و رفتار و آداب اجتماعی جوانانمان باشیم. گاهی هم میل به خودنمایی انتقام جویی، لذت جویی، خودمختاری و... به طور کلی نامناسب بودن و عدم کارایی کوشش های والدین و مدارس و رسانه ها در جهت جامعه پذیر کردن و کنترل جوانان، فرهنگ جوانی و روحیه کنجکاوی جوانان، تأثیر فزاینده گروه های همسال و بعضا گروه های همسال بزهکار، فقدان منزلت اجتماعی روشن و مناسب برای جوانان، ابهام هویت و نامطمئن بودن پایگاه اجتماعی آن ها می تواند زمینه ساز گرایش جوان به رفتار بزهکارانه و گرایش به این گروه ها باشد.
پوشیدن لباس سیاه، بلند کردن موی سر پسران، رنگ کردن موها، آرایش صورت لباس های پاره، گردنبندهای صلیب واژگون و اسکلت و ستاره پنج پر و نقاشی و خالکوبی روی بدن و خیلی از موارد مشابه از خصوصیات ظاهری این گروه ها می باشد. کم کم این عوامل بر روی طرز تفکر و فرهنگ جوانان همه اثر گذاشته و با الگوپذیری از افراد مرجع مثل هنرمندان، فوتبالیست ها، رجال سیاسی و... زمینه مساعدتری برای پذیرش این افکار و ایجاد تجانس و قرابت آن ها با این تفکر ایجاد می گردد.
حاملان شیطان گرایی
آورندگان شیطان پرستی به ایران شامل افراد و گروه های زیر هستند:
1- تحصیل کردگان و سرخوردگان اجتماعی در خارج از کشور که عمدتا دچار خسارت و شکست های سنگین مادی و معنوی شده اند
2- سلطنت طلبان، مفسدان اقتصادی رژیم پهلوی که قبل و بعد از انقلاب موفق به فرار از کشور و محاکمه انقلابی شدند.
3- افرادی از خانواده های بسیار ثروتمند ساکن و مقیم داخل کشور که عمدتاً روابط خانوادگی و... با خارج نیز دارند.
4- جاسوسان فرهنگی سازمان های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی که با هدف استحاله فرهنگی وارد کشور شدند.
5- فعالان حوزه هنر و موسیقی که با کشورهای دیگر بویژه، آمریکا، کانادا و استرالیا در ارتباط بوده و بنابر دلایل حرفه ای و شغلی، مسافرت های متعددی به این کشورها داشته اند.
اما نکته اساسی و قابل ملاحظه این است که حداقل 90 درصد افراد شاخص واردکننده شیطان پرستی به ایران، تحصیلات دانشگاهی و خانواده سالم نداشته اند.
موسیقی
گروه های شیطان پرست راه های متعددی را جهت جذب افراد به کار می گیرند و اغلب از راه علایق عمومی وارد می شوند. موسیقی همواره نقش اساسی در جذب جوانان و نوجوانان داشته است. شیطان پرستان موظفند همیشه خشم و نفرت خود رابه مقدسات اعلام کنند و معمولاً این مضامین در متن اشعار موسیقی هوی متال یا زیرمجموعه هایش همچون گروه دریای سرخ، قاتل، گروه RAS دختران دیده می شود.
موسیقی عمده ای که به این جریان مرتبط می شود، موسیقی متال است. متال به سه دسته تقسیم می شود:
1- متال جشن و پارتی که بیشتر متمایل به مسائل جنسیتی و اجتماعی است.
2- متال آشغال که بر مسائلی چون خشونت، تندی، غضب و مرگ تمرکز دارد.
3- متال سیاه که به طور واضح و آشکار به شیطان می پردازد.
متن این ترانه ها به وضوح به مسائلی چون زنای با محارم، تجاوز، شکنجه و قربانی کردن انسان ها اختصاص دارد.استفاده از موسیقی، مهم ترین ابزار این فرقه، در جهت تبلیغ عقاید خود و نیز تحت تأثیر قراردادن جامعه، به خصوص قشر جوان می باشد. کشور ما هم همچون بسیاری از کشورهای تحت نفوذ و تهاجم فرهنگی قرار دارد. با توجه به روند رو به گسترش پدیده های نوظهور و با کارکرد ضددینی و فرهنگی، شاهد بروز و ظهور گروه های مختلف موسیقی راک و متال در ایران هستیم. مهمترین زمینه ورود شیطان پرستی به ایران، میل جوانان به استفاده از موسیقی متالیکا و ساز گیتار بوده است. طی 12 سال گذشته، موسیقی متالیکا به صورت زیرزمینی و غیرمجاز وارد کشور شده و در چارچوب آن مفاهیم نحله انحرافی شیطان پرستی در اختیار جوانان قرار گرفته است. اقدام تامل برانگیز و بسیار ناشیانه وزارت فرهنگ و ارشاد دوره مهاجرانی در صدور مجوز برای گروه ها، آلبوم ها و کتاب های اشعار موسیقی متالیکا نیز نقش اساسی را در جلب توجه عموم مخاطبان جوان به این نحله انحرافی فراهم آورد.
فرانسیس فوکویاما در این باره گفته است: رواج موسیقی راک در تهران نشانه ای از پیروزی لیبرال دموکراسی در جهان است. اولین کاست موسیقی متال به نام «پنهان» در سال 82 منتشر گردید و به عنوان اثربرگزیده اعلام شد! شبکه های ماهواره ای هم از این گروه حمایت کرده و جهت بسط این فضا در کشور مسابقه اینترنتی برگزار نمودند.
مراسم آن ها اینطور است که در اتاق های تاریک و پوشیده شده از پرده های بنفش رنگ نسبتاً مقدس چون حالت مالیخویایی به وجود می آورد که روشنایی آن با نور شمع تأمین می شود، دور هم جمع می شوند و بعد از کشیدن مواد مخدر مثل گراس و blackdess یا metal شنیدن موسیقی های خوردن قرص های اکستاسی و ال اس دی مشغول می شوند و زمانی که در حال خلسه فرو می روند با انجام کارهایی مثل خودزنی، خون خواری، ناخن کشی و خون بازی می پردازند.
خودزنی: با استفاده از وسائل تیز مانند: چاقو، تیغ، کاتر به ایجاد جراحت در بدن خود می پردازند.
خون خواری: خون را به صورت مالیده و آن را می خورند.
ناخن کشی: در این حالت یک یا چند ناخن داوطلب را می کنند و از خون آن می خورند.
خون بازی: دو نفر مشخص می شوند، ابتدا خون بدن خود را از طریق سرنگ بیرون کشیده و پس از سرد شدن آن را به بدن طرف مقابل و یا خود شخص تزریق می کنند.
به این گزارش توجه کنید
معاونت دادستانی کشور مصر تحقیق و بازجویی درباره 85 نفر دختر و پسر جوان مصری را که بازداشت شده اند، به عهده گرفت. این گروه در میان دانشگاه های مصر، سازمان و فرقه ای را جهت تبلیغ شیطان پرستی به وجود آورده اند و اکنون بازداشت شده اند. رهبر این گروه که جوانی به نام «عماد الدین حمدی»، در جریان بازجویی گفته است: این گروه، مراسم و برنامه های خاص نیایش دارند که بارزترین آن ها بدین قرار است: اعضای این گروه به گورستان ها می رفتند و اجساد مردگان را از قبرها بیرون می آوردند و صلیب شکسته و ستاره شش پر داودی یا ستاره ای پنج پر را در جسد مرده فرو می کردند و سپس برای تقرب به شیطان دور آن می گشتند. هم چنین قربانی هایی برای شیطان تقدیم می داشتند که عبارت بود از ذبج گربه ما ده یا سگ که پس از کشتن این حیوانات خون آن ها را به صورت ها و دست های خود می مالیدند و در یک دایره ای می چرخیدند تا شیطان از آن ها راضی شود، و اگر حیوانی برای قربانی نمی یافتند دست خود را زخمی می کردند تا خون جاری شود و سپس آن خون را به صورت های خود می مالیدند و آنگاه نسخه ای از قرآن مجید را پاره پاره می کردند و بعد در حالی که صدای موسیقی مشهور «راک» نواخته می شد به استعمال مواد مخدر و حشیش می پرداختند. اسناد و اطلاعات قابل اعتماد نشان می دهد که دست صهیونیست ها در پیدایش گروه منحرف شیطان پرستان مصر در کار بوده است. از باب مثال اوراد و اذکاری که این گروه می خواندند و در نوارهای کاست ضبط می کردند اوراد عبری قدیمی است. همچنین «سالم قادش»، خواننده موسیقی «بث متال» که در بین اعضای این گروه از بهترین خوانندگان است، به شدت گرایش صهیونیستی داشته و سوره «حشر» را به عنوان مسخره همراه با موسیقی خوانده است.
1- مذهبی است ساختگی که توسط سران یهودی ای که مدیریت افکار و اندیشه ها ماهیت شیطان پرستی شیطان پرستی را در انحصار خود می پندارند مدیریت می شود.
2- شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می کند که هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست. به همین جهت شیطان پرستی را جهان تاریک نیز میگویند .
3- شیطان پرستی آنگونه که خود می گوید حقیقتی را جستجو می کند که در این جهان یافت نمی شود. خودکشی که از موارد رایج این آیین است، توجیهی اینگونه دارد. اگر بپرسی چرا خودت را می کشی؟ می گوید می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت در این دنیا به دست نمی آید.
4- به شیطان پرست تفهیم می کنند که دنیای شیطان پرستی زندگی در میان لجن است و هیچ وقت نمی شود در لجن زندگی کرد و به لجن آلوده نشد و هیچ چاره ای برای پاک شدن نیست جز مردن و رهایی از این دنیا.
5- به شیطان پرست می فهمانند زندگی دراین دنیا بر پایه دروغ است و همه باورهای مردم برپایه همین دروغ شکل گرفته است. همه عادت کرده اند دروغ بگویند، لذا اگر حرف راست هم بزنند، کسی آن راباور نمی کند.
6- راهی که برای شیطان پرست ترسیم می کنند معجونی است که هر آدم گرفتاری را به وحشی گری و نفرت سوق می دهد. اولا راه نیست، کوره راه است. مسیری است که به هیچ جا راه ندارد. بن بست است. رسما اعلام می کنند ما به مقصد نمی رسیم. برای شیطان پرست تفهیم می کنند جاده ای که در آن قرار دارد پر از خط کشی های درهم و برهم است. و او در یافتن راه خروج تا سرحد جنون و دیوانگی پیش می رود و سرانجام مطمئن می شود راه بازگشتی وجود ندارد.
7- احیاء اخلاق مصیبت بار قوم لوط امروز از طریق گروههای شیطان پرست و وابسته به آن ترویج می شود. پیشرفت هم جنس خواهی باورکردنی نیست. حمایت مقامات ارشد کلیسای انگلیس، پارلمان اتحادیه اروپایی، انجمن اطلاعات جنسی و انجمن آموزش و پرورش ایالات متحده... ننگ آور است، امروز دیگر صلیب های وارونه، ستاره پنج پر، خفاش، صورتهای نقاشی شده، ماسک های حیوانات درنده شاخ دار، برهنه پوشی.... تنها نشانه ها و سمبل های شیطان پرستی نیست. عمده ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه در تجاوز به کودکان ونوجوانان به همراه قتل آنان باید دید. مدتی پیش در روزنامه های آمریکا نوشتند جمعی شیطان پرست دستگیر شدند که نوجوانان و حتی کودکان را وحشیانه مورد تجاوز قرار داده و با ساتور تکه تکه می کرده اند. استفاده افراطی از مشروبات الکلی، موادمخدر، قرص های روان گردان و انرژی زا، استفاده و استعمال آلات مصنوعی، خوردن و آشامیدن ادرار و مدفوع... معجونی از بیماری های روحی، روانی و جسمی به خصوص بیماریهای عفونی و ایدز را برای شیطان پرست ها به ارمغان آورده است. ایدز شایع ترین بیماری نزد شیطان پرستان است و 75 درصد عامل آلودگی شش هزارنفری که روزانه مبتلا به این درد بی درمان می شوند انتقال از طریق تماس جنسی است.
راهکارهای پیشنهادی
اینجا همت مردانه آگاهان و دین شناسان و عرفان شناسان آگاه را می طلبد که در سایه یک برنامه ریزی منسجم دولتی و امکانات کافی به معرفی هرچه بیشتر تعالیم عرفانی اسلام و مقایسه با تعالیم معنوی این گروهها و نقد و بازشناسی عقاید نادرست این فرقه ها پرداخته تا جوانان مشتاق معنویت اولا با سرچشمه های اصیل اسلامی آشنا شوند. ثانیاً جنبه های نادرست عقاید این فرقه ها و عواقب بکار بستن این آموزه ها را به درستی بشناسند. ناگفته نماند که فرقه شیطان پرست که ماهیت مخربشان آشکار است، شایسته است به جهت حفظ نظم و آرامش جامعه، با آن ها برخورد قانونی شود اما درمورد سایر فرقه های دیگر می باید از طریق ارائه شیوه ها و راهکارهای بهتر شناخت معنویت دین مبین اسلام، به مخاطبان آگاهی داد تا مختارانه راه درست را برگزینند. بر ماست که بصیر باشیم و با آگاهی بخشیدن به جامعه، خود و دیگران را از غرق شدن در این منجلاب تباهی جلوگیری کنیم

منبع :رجا


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً