تبلیغات
فرقه ضاله شیطان پرستی - هالیوود معبد منجی ماسون_6_
فرقه ضاله شیطان پرستی

یا مهدی ادرکنی

هالیوود معبد منجی ماسون_6_

جمعه 8 شهریور 1392

دروغ‌پردازی و توجیه‌گری


فراماسونری همواره با گردش آزاد سرمایه در دنیا به تجارت می‌پردازد و در قالب سازمان‌های خیریه و بشردوستانه، سعی در ساختن چهره‌ای موجه و مثبت از خود داشته است. رویکرد سینمایی دهه اخیر هالیوود هم، ساخت و پرداخت چنین جلوه‌ای از این سازمان بوده است. ماسونرها با سری فیلم‌های گنجینه ملی ، سری رمز داوینچی و سری مستند راز، سعی کرده‌اند تاریخچه‌ای ساختگی برای خود دست و پا کنند. در این سری‌ها خود را افرادی آزاد، مستقل، بشردوست، نخبگان جامعه و مورد قهر مذهب نشان می‌دهند که در طول تاریخ خود را با حفظ اسرار محافظت کرده و میراث خود را تاکنون به دست بشر کنونی رسانده‌اند و از مخاطب می‌خواهند که او اکنون از این میراث حفاظت کرده و با احترام فراوان، از میراث‌داران این ارث گرانبها، تقدیر کنند و در هر جا که نامی از ماسون شنیدند، قدردان زحمات آنان باشند؛ گنج و میراثی که مذهبی‌ها سعی در تخریب آن داشته‌اند، زیرا که می‌خواستند با این ترفند بر مغزها و اراده‌ها حکومت کنند و انسان را به استثمار بکشانند که به یُمن وجود ماسون‌ها، عقیده آزادی برای آن‌ها به ارمغان آورده شده است. گنجی که در آن مشت خدا باز می‌شود و نشان می‌دهد چگونه خداوند بشر را تحت بردگی خود درآورده و استثمار می‌کند و آزادی‌های او را ممنوع کرده است. گنجی که نشان می‌دهد خداوند تنها یک خالق است که جهان را خلق کرده و بازنشسته گردیده است و عده‌ای سودجو با اسم نبی و بعد از آن به اسم روحانی چگونه از این ناآگاهی مردم سوء استفاده کرده و بر گُرده اجداد و نیاکانشان نشسته و حکومت کرده‌اند.فراماسونری همواره با گردش آزاد سرمایه در دنیا به تجارت می‌پردازد و در قالب سازمان‌های خیریه و بشردوستانه، سعی در ساختن چهره‌ای موجه و مثبت از خود داشته است. رویکرد سینمایی دهه اخیر هالیوود هم، ساخت و پرداخت چنین جلوه‌ای از این سازمان بوده است. ماسونرها با سری فیلم‌های گنجینه ملی ، سری رمز داوینچی و سری مستند راز، سعی کرده‌اند تاریخچه‌ای ساختگی برای خود دست و پا کنند. در این سری‌ها خود را افرادی آزاد، مستقل، بشردوست، نخبگان جامعه و مورد قهر مذهب نشان می‌دهند که در طول تاریخ خود را با حفظ اسرار محافظت کرده و میراث خود را تاکنون به دست بشر کنونی رسانده‌اند و از مخاطب می‌خواهند که او اکنون از این میراث حفاظت کرده و با احترام فراوان، از میراث‌داران این ارث گرانبها، تقدیر کنند و در هر جا که نامی از ماسون شنیدند، قدردان زحمات آنان باشند؛ گنج و میراثی که مذهبی‌ها سعی در تخریب آن داشته‌اند، زیرا که می‌خواستند با این ترفند بر مغزها و اراده‌ها حکومت کنند و انسان را به استثمار بکشانند که به یُمن وجود ماسون‌ها، عقیده آزادی برای آن‌ها به ارمغان آورده شده است. گنجی که در آن مشت خدا باز می‌شود و نشان می‌دهد چگونه خداوند بشر را تحت بردگی خود درآورده و استثمار می‌کند و آزادی‌های او را ممنوع کرده است. گنجی که نشان می‌دهد خداوند تنها یک خالق است که جهان را خلق کرده و بازنشسته گردیده است و عده‌ای سودجو با اسم نبی و بعد از آن به اسم روحانی چگونه از این ناآگاهی مردم سوء استفاده کرده و بر گُرده اجداد و نیاکانشان نشسته و حکومت کرده‌اند.

حکومتی که پادشاهان سایه خداوند و روحانیون بازوی خداوند بودند. ماسونرها در قداست و شرافت گنج خود و آزادی فکری که دست‌آورد اصلی آن است، یادآور می‌شوند که آن را از دل تاریخ سیاه قرون وسطی، به وسیله آزادمردانی که یوغ شکنجه‌ها را تحمل کرده، ولی اسرار خود را حفظ کردند، به دست انسان امروزی رسانده‌اند. در فیلم گنجینه ملی، پیرمردی برای نوه خردسالش داستان ارتباط شوالیه‌های معبد و بنیان‌گذاران آمریکا را بیان می‌کند. او به نوه‌اش می‌گوید شوالیه‌های معبد به همراه فراماسون‌ها محافظان گنج آمریکا بوده‌اند. پدربزرگ سعی دارد برای نوه خود که نماینده نسل جوان آمریکا است، هویتی قهرمانانه و افتخارآمیز از شوالیه‌های معبد و گروه دنباله‌روی آن‌ها یعنی فراماسون‌ها به تصویر کشد.حکومتی که پادشاهان سایه خداوند و روحانیون بازوی خداوند بودند. ماسونرها در قداست و شرافت گنج خود و آزادی فکری که دست‌آورد اصلی آن است، یادآور می‌شوند که آن را از دل تاریخ سیاه قرون وسطی، به وسیله آزادمردانی که یوغ شکنجه‌ها را تحمل کرده، ولی اسرار خود را حفظ کردند، به دست انسان امروزی رسانده‌اند. در فیلم گنجینه ملی، پیرمردی برای نوه خردسالش داستان ارتباط شوالیه‌های معبد و بنیان‌گذاران آمریکا را بیان می‌کند. او به نوه‌اش می‌گوید شوالیه‌های معبد به همراه فراماسون‌ها محافظان گنج آمریکا بوده‌اند. پدربزرگ سعی دارد برای نوه خود که نماینده نسل جوان آمریکا است، هویتی قهرمانانه و افتخارآمیز از شوالیه‌های معبد و گروه دنباله‌روی آن‌ها یعنی فراماسون‌ها به تصویر کشد.

کودک :پدربزرگ ؟... ما شوالیه‌ایم؟ پدربزرگ: می‌خوای باشی؟... خیلی خوب. زانو بزن... 'بنجامین فرانکلین گیتس'... شما وظیفه 'شوالیه های معبد' 'میسون‌های آزاد 'و خانواده گیتس رو به عهده می‌گیری... آیا قسم می‌خوری ؟ کودک: قسم می‌خورم.کودک :پدربزرگ ؟... ما شوالیه‌ایم؟ پدربزرگ: می‌خوای باشی؟... خیلی خوب. زانو بزن... 'بنجامین فرانکلین گیتس'... شما وظیفه 'شوالیه های معبد' 'میسون‌های آزاد 'و خانواده گیتس رو به عهده می‌گیری... آیا قسم می‌خوری ؟ کودک: قسم می‌خورم.

فیلم فرمان ، داستان یک شوالیه فنلاندی به نام چارلز لیوایلنت است که برای جنگ به اورشلیم می‌رود. او وقتی می‌بیند شوالیه‌ها با این‌که به خدا ایمان دارند مرتکب قتل و خونریزی می‌شوند، مسیر خود را از شوالیه‌های دیگر جدا می‌کند و روزهای زیادی در خیابان‌های بیت‌المقدس سرگردان می‌شود.فیلم فرمان ، داستان یک شوالیه فنلاندی به نام چارلز لیوایلنت است که برای جنگ به اورشلیم می‌رود. او وقتی می‌بیند شوالیه‌ها با این‌که به خدا ایمان دارند مرتکب قتل و خونریزی می‌شوند، مسیر خود را از شوالیه‌های دیگر جدا می‌کند و روزهای زیادی در خیابان‌های بیت‌المقدس سرگردان می‌شود.

او کشف و شهودهای خود را در جریان سرگردانی‌اش در بیت‌المقدس در کتابی به نام فازار مکتوب می‌کند. این مکتوبات اساس شکل‌گیری فرقه‌ای مذهبی می‌شود که از اعتقادات سه مذهب اصلی اسلام، مسیحیت و یهود آمیخته است. او بعدها از طرف پاپ‌ها و مقامات مذهبی مسیحیت، به کفر و ارتداد متهم می‌شود و توسط شوالیه‌ها کشته می‌شود. در پی کشته شدن او، فصل نهایی کتابش گم می‌شود؛ فصلی که در آن به دو نکته مهم اشاره شده است: یکی نقشه گنج سلیمان و طلاهایی که در زیر شهر اورشلیم پنهان شده است و مورد دیگر که البته بسیار مهم‌تر از گنج می‌باشد، پیش‌بینی انقلابی در آینده است.او کشف و شهودهای خود را در جریان سرگردانی‌اش در بیت‌المقدس در کتابی به نام فازار مکتوب می‌کند. این مکتوبات اساس شکل‌گیری فرقه‌ای مذهبی می‌شود که از اعتقادات سه مذهب اصلی اسلام، مسیحیت و یهود آمیخته است. او بعدها از طرف پاپ‌ها و مقامات مذهبی مسیحیت، به کفر و ارتداد متهم می‌شود و توسط شوالیه‌ها کشته می‌شود. در پی کشته شدن او، فصل نهایی کتابش گم می‌شود؛ فصلی که در آن به دو نکته مهم اشاره شده است: یکی نقشه گنج سلیمان و طلاهایی که در زیر شهر اورشلیم پنهان شده است و مورد دیگر که البته بسیار مهم‌تر از گنج می‌باشد، پیش‌بینی انقلابی در آینده است.

در ادامه فیلم، در زمان حال و در اواخر قرن 20 می‌بینیم که در فلسطین اشغالی، فرقه‌ای شبیه شوالیه‌های معبد وجود دارد که پیرو چارلز لیوایلنت می‌باشند و معتقدند در کتاب فازار، پیش‌بینی جنگی خونین بین اسلام و مسیحیت شده است و آن‌ها باید با تخریب مسجدالاقصی شرایط این جنگ را به وجود آورند. به چند نمونه فیلم در این زمینه اشاره می کنیم:در ادامه فیلم، در زمان حال و در اواخر قرن 20 می‌بینیم که در فلسطین اشغالی، فرقه‌ای شبیه شوالیه‌های معبد وجود دارد که پیرو چارلز لیوایلنت می‌باشند و معتقدند در کتاب فازار، پیش‌بینی جنگی خونین بین اسلام و مسیحیت شده است و آن‌ها باید با تخریب مسجدالاقصی شرایط این جنگ را به وجود آورند. به چند نمونه فیلم در این زمینه اشاره می کنیم:

Seongbulsaui bam1970, Rencontre avec le dragon2003, Tempelriddernes skat 1 2006, Tempelriddernes skat 2 2007, Tempelriddernes skat 3 2008, Seongbulsaui bam1970, Rencontre avec le dragon2003, Tempelriddernes skat 1 2006, Tempelriddernes skat 2 2007, Tempelriddernes skat 3 2008,
Don't Wake the Dead 2008 ,Arn - Tempelriddaren 2007Don't Wake the Dead 2008 ,Arn - Tempelriddaren 2007


سراب خودخواهیسراب خودخواهیسراب خودخواهی

فطرت پاک و تشنه معنویت جوانان غربی و شرقی در دو دهه اخیر سبب سرخوردگی‌شان از این نوع فیلم‌ها شد که با برنامه‌ای حساب شده، چرخ این تانک به جهت معنویت حرکت کرد و برای تسکین دادن روح تشنه جوانان، از مُسکن‌ها و مخدرهای معنوی استفاده بردند و به تبلیغ معنویتی بدون خدا پرداختند. معنویت و آرامشی که با اعتقاد به آموزه‌هایی تجربی و عقلانی و گاه متوهمانه و شرک‌گرایانه جایگزین تعالیم به سخره گرفته انبیا(ع) شد. اوج خودخواهی و کبر در خودپرستی است که این ماشین جنگ فرهنگی با تولید فیلم‌های شبه معنوی، فطرت‌های الهی را به فطرت‌هایی شیطانی مبدّل ساخت.فطرت پاک و تشنه معنویت جوانان غربی و شرقی در دو دهه اخیر سبب سرخوردگی‌شان از این نوع فیلم‌ها شد که با برنامه‌ای حساب شده، چرخ این تانک به جهت معنویت حرکت کرد و برای تسکین دادن روح تشنه جوانان، از مُسکن‌ها و مخدرهای معنوی استفاده بردند و به تبلیغ معنویتی بدون خدا پرداختند. معنویت و آرامشی که با اعتقاد به آموزه‌هایی تجربی و عقلانی و گاه متوهمانه و شرک‌گرایانه جایگزین تعالیم به سخره گرفته انبیا(ع) شد. اوج خودخواهی و کبر در خودپرستی است که این ماشین جنگ فرهنگی با تولید فیلم‌های شبه معنوی، فطرت‌های الهی را به فطرت‌هایی شیطانی مبدّل ساخت.

در فیلم جنگجوی درون ، پسر ژیمناستی که برای مسابقه آماده می‌شود، در حادثه رانندگی پایش خرد می‌شود و امید خود را برای رفتن به المپیک از دست می‌دهد. در این حال با پیرمردی آشنا می‌شود که به او روحیه خودباوری و اتکا به خود را یاد می‌دهد و در نهایت پسر در المپیک شرکت می‌کند و موفق می‌شود. نمونه فیلم‌هایی که در آن از خدا خبری نیست و هیچ چیز با دعا و توسل حل نمی‌شود، در هالیوود به حداکثر رسیده است و شاید بتوان به جرئت گفت فیلمی که در آن وجود خدا لمس شود، نایاب است.تبدیل ادیان ابراهیمی به ادیان غیر ابراهیمی، از دیگر پروژه‌های سینمای هالیوودی است. در این روند سعی می‌شود تا افراد از دین ابراهیمی به شدت متنفر شده و جواب سؤالات خود و آرامش خود را در ادیان و فرق غیر ابراهیمی بیابند. ادیان غیر ابراهیمی زمینه‌ساز سلوک شخص به سمت خودپرستی و خودمحوری است. در این نوع آیین‌ها، همه چیز برای رسیدن به آرامش است نه بندگی.در فیلم جنگجوی درون ، پسر ژیمناستی که برای مسابقه آماده می‌شود، در حادثه رانندگی پایش خرد می‌شود و امید خود را برای رفتن به المپیک از دست می‌دهد. در این حال با پیرمردی آشنا می‌شود که به او روحیه خودباوری و اتکا به خود را یاد می‌دهد و در نهایت پسر در المپیک شرکت می‌کند و موفق می‌شود. نمونه فیلم‌هایی که در آن از خدا خبری نیست و هیچ چیز با دعا و توسل حل نمی‌شود، در هالیوود به حداکثر رسیده است و شاید بتوان به جرئت گفت فیلمی که در آن وجود خدا لمس شود، نایاب است.تبدیل ادیان ابراهیمی به ادیان غیر ابراهیمی، از دیگر پروژه‌های سینمای هالیوودی است. در این روند سعی می‌شود تا افراد از دین ابراهیمی به شدت متنفر شده و جواب سؤالات خود و آرامش خود را در ادیان و فرق غیر ابراهیمی بیابند. ادیان غیر ابراهیمی زمینه‌ساز سلوک شخص به سمت خودپرستی و خودمحوری است. در این نوع آیین‌ها، همه چیز برای رسیدن به آرامش است نه بندگی.

در فیلم دود مقدس داستان از این قرار است که روث؛ دختر مسیحی بسیار لاابالی است و در سفر به هند، به خاطر روح حقیقت‌جویش، به چشیدن لذت معنوی و باز شدن چشم سوم توسط بابا میهمان می‌شود. این بیداری ناگهانی برای روث، او را مشتاق می‌کند تا گمشده خود و خستگی‌های مذهب قبلی یعنی مسیحیت را با دین جدید ترمیم کند. روث دختری سکسی است که با سؤالات جدی در مورد فلسفه زندگی روبرو بوده و اکنون می‌تواند برای هر کدام از سؤال‌های خود یک پاسخ قانع‌کننده بیابد. خانواده روث نگران از تغییر ناگهانی روث و مذهب بیگانه، سعی در برگرداندن او دارند.در فیلم دود مقدس داستان از این قرار است که روث؛ دختر مسیحی بسیار لاابالی است و در سفر به هند، به خاطر روح حقیقت‌جویش، به چشیدن لذت معنوی و باز شدن چشم سوم توسط بابا میهمان می‌شود. این بیداری ناگهانی برای روث، او را مشتاق می‌کند تا گمشده خود و خستگی‌های مذهب قبلی یعنی مسیحیت را با دین جدید ترمیم کند. روث دختری سکسی است که با سؤالات جدی در مورد فلسفه زندگی روبرو بوده و اکنون می‌تواند برای هر کدام از سؤال‌های خود یک پاسخ قانع‌کننده بیابد. خانواده روث نگران از تغییر ناگهانی روث و مذهب بیگانه، سعی در برگرداندن او دارند.

پی جی روانشناسی که تخصص او خارج کردن افراد از فرقه است، مأمور انجام این عملیات می‌شود، ولی متأسفانه پی جی خود عامل نیست و شخصی بی‌اخلاق است، چرا با بی‌تقوایی و عدم پرهیز و سوء استفاده از موقعیت خود، حرف‌های خود را زیر سؤال می‌برد. و نیز این‌که پدر روث که با منشی‌اش فرار می‌کند و خیانتی در حق مادر روث می‌کند نیز از مخالفان سرسخت مذهب هندوئیسم است. همچنین برادر دیگر روث همجنس‌باز است و زن برادر دیگر روث، به نام ایوان، خیانت‌پیشه و خارج از اخلاق خانوادگی عمل می‌کند.پی جی روانشناسی که تخصص او خارج کردن افراد از فرقه است، مأمور انجام این عملیات می‌شود، ولی متأسفانه پی جی خود عامل نیست و شخصی بی‌اخلاق است، چرا با بی‌تقوایی و عدم پرهیز و سوء استفاده از موقعیت خود، حرف‌های خود را زیر سؤال می‌برد. و نیز این‌که پدر روث که با منشی‌اش فرار می‌کند و خیانتی در حق مادر روث می‌کند نیز از مخالفان سرسخت مذهب هندوئیسم است. همچنین برادر دیگر روث همجنس‌باز است و زن برادر دیگر روث، به نام ایوان، خیانت‌پیشه و خارج از اخلاق خانوادگی عمل می‌کند.

این همه بی‌عفتی از سوی خانواده مسیحی و سوء استفاده از موقعیت‌ها باعث می‌شود روث میان آیین تازه و اختلالات ایجاد شده توسط پی جی سرگردان شود، ولی عاشق شدن پی جی و تأیید حرف‌های روث توسط پی جی، قوت قلبی برای روث می‌شود که به راهش ادامه دهد. در کل فیلم سعی می‌شود که خانواده‌های مسیحی و یا افراد مردد برای گرویدن به آیین هندوئیسم را کاملاً از شک و تردید بیرون بیاورد و با مطرح کردن سؤالات سختی که فرد متخصصی می‌پرسد و جواب‌های قانع‌کننده، شک و شبهه را از دل آن‌ها بیرون کند و زمینه مناسبی جهت گرویدن به آن آیین ایجاد کند. به چند نمونه از این فیلم‌ها اشاره می‌کنیم:این همه بی‌عفتی از سوی خانواده مسیحی و سوء استفاده از موقعیت‌ها باعث می‌شود روث میان آیین تازه و اختلالات ایجاد شده توسط پی جی سرگردان شود، ولی عاشق شدن پی جی و تأیید حرف‌های روث توسط پی جی، قوت قلبی برای روث می‌شود که به راهش ادامه دهد. در کل فیلم سعی می‌شود که خانواده‌های مسیحی و یا افراد مردد برای گرویدن به آیین هندوئیسم را کاملاً از شک و تردید بیرون بیاورد و با مطرح کردن سؤالات سختی که فرد متخصصی می‌پرسد و جواب‌های قانع‌کننده، شک و شبهه را از دل آن‌ها بیرون کند و زمینه مناسبی جهت گرویدن به آن آیین ایجاد کند. به چند نمونه از این فیلم‌ها اشاره می‌کنیم:

The Man Who Would Be King (1975) Au hasard Balthazar (1966) The Holy Mountain (1973) Easy Rider (1969) About Schmidt (2002) The Drifter (2009) Exils (2004) The Trial of Billy Jack (1974) Hide Out (2004) Broken Rhyme (2006The Man Who Would Be King (1975) Au hasard Balthazar (1966) The Holy Mountain (1973) Easy Rider (1969) About Schmidt (2002) The Drifter (2009) Exils (2004) The Trial of Billy Jack (1974) Hide Out (2004) Broken Rhyme (2006

استفاده از نمادها و ترویج آن‌ها در فیلم‌ها برای آماده‌سازی ذهنی مخاطب از اعتقادات و داستان‌های مرتبط با آن، بسیار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً در یک مورد، minster حیوانی به شکل انسان و با بدن اسب که از افسانه‌های یونانی است، در قریب به دوهزار فیلم مورد استفاده قرار گرفته است. تعداد فیلم‌های مروج باستان‌گرایی به دلیل کثرت حذف گردیده است.استفاده از نمادها و ترویج آن‌ها در فیلم‌ها برای آماده‌سازی ذهنی مخاطب از اعتقادات و داستان‌های مرتبط با آن، بسیار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً در یک مورد، minster حیوانی به شکل انسان و با بدن اسب که از افسانه‌های یونانی است، در قریب به دوهزار فیلم مورد استفاده قرار گرفته است. تعداد فیلم‌های مروج باستان‌گرایی به دلیل کثرت حذف گردیده است.

 


jocuri cu mario
پنجشنبه 10 اسفند 1396 05:16 ب.ظ
I want to to thank you for this good read!! I absolutely enjoyed every bit of it.

I've got you bookmarked to look at new things you post…
fantasica hack
سه شنبه 8 اسفند 1396 04:36 ب.ظ
با توجه به محتوای بسیار متنوعی که دارید، هرگز به مشکلی از پلاگین یا نقض حق نسخه برداری دست نزنید؟

وبلاگ من دارای محتوای منحصر به فرد زیادی است که من خودم یا برونسپاری ایجاد کرده ام ولی به نظر می رسد بسیاری از آن
آن را بدون نیاز به توافق، در سراسر اینترنت ظاهر می کند.
آیا شما می دانید که هر تکنیک برای کمک به کاهش محتوای موجود است؟
خراب شده؟ من قطعا از آن قدردانی میکنم
Roland
پنجشنبه 16 آذر 1396 09:46 ب.ظ
Having read this I thought it was extremely enlightening.
I appreciate you taking the time and energy to put this short article together.
I once again find myself personally spending a significant
amount of time both reading and commenting. But so what, it was still worth
it!
cheap telephone psychics
شنبه 18 شهریور 1396 09:09 ب.ظ
پست بسیار خوب من هم بخاطر برخی از این مسائل خواهم رفت..
confidential std test
شنبه 18 شهریور 1396 02:44 ب.ظ
همیشه برای خواندن مطالب کوچکتر که آنها را نیز پاک می کنند، استفاده می شود
انگیزه، و این نیز با این پست که من خواندن است اتفاق می افتد
در این محل
cheap psychics
شنبه 18 شهریور 1396 01:16 ب.ظ
من فکر می کنم این یکی از اطلاعات حیاتی برای من است.
و من خوشحالم خواندن مقاله شما. اما می خواهم به برخی از چیزهای عمومی اشاره کنم
سبک وب سایت عالی است، مقالات واقعا عالی است:
D. کار خوب، سلام
std screening near me
شنبه 18 شهریور 1396 12:33 ق.ظ
من واقعا خوشحال هستم که در این پست های وبلاگ که شامل تن از اطلاعات با ارزش است، به خاطر ارائه این مطالب، خوشحالم
اطلاعات
How do you treat Achilles tendonitis?
دوشنبه 30 مرداد 1396 04:24 ب.ظ
For latest news you have to go to see world-wide-web and on web I found
this web site as a most excellent site for newest
updates.
Glenna
دوشنبه 16 مرداد 1396 06:46 ب.ظ
I always spent my half an hour to read this web site's posts all the
time along with a mug of coffee.
Foot Problems
جمعه 13 مرداد 1396 10:27 ب.ظ
This is the perfect web site for anybody who wishes to find out
about this topic. You know so much its almost hard to argue with you (not that I personally will need to…HaHa).
You certainly put a fresh spin on a subject that's been written about for a
long time. Great stuff, just great!
chaturbatetokenshack.online
پنجشنبه 12 مرداد 1396 09:11 ب.ظ
It's remarkable for me to have a web page, which is valuable for my know-how.

thanks admin
Chelsea
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:42 ب.ظ
Saved as a favorite, I love your site!
Why is my Achilles tendon burning?
یکشنبه 8 مرداد 1396 02:48 ق.ظ
First of all I would like to say excellent blog! I had a quick question that I'd like to ask if you do
not mind. I was interested to find out how you center
yourself and clear your mind prior to writing. I've had a difficult time clearing my
thoughts in getting my thoughts out there. I truly do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes
tend to be lost simply just trying to figure out how to
begin. Any ideas or hints? Thank you!
How do you stretch your Achilles?
یکشنبه 8 مرداد 1396 01:50 ق.ظ
I got this web site from my friend who shared with me about this site and at the moment this time I am visiting this website and reading very informative articles at this place.
Foot Issues
شنبه 7 مرداد 1396 11:50 ب.ظ
Hi! I could have sworn I've been to this site before but after browsing through some of the post I realized it's new to me.
Anyways, I'm definitely glad I found it and I'll be book-marking and checking back frequently!
Why does it hurt right above my heel?
شنبه 7 مرداد 1396 10:16 ب.ظ
My family every time say that I am killing my
time here at web, except I know I am getting know-how everyday
by reading thes nice posts.
Foot Pain
شنبه 7 مرداد 1396 09:18 ب.ظ
I do consider all of the concepts you've introduced in your post.
They're very convincing and can certainly work. Nonetheless,
the posts are too short for newbies. May you please extend them a little
from next time? Thank you for the post.
How do you grow?
شنبه 7 مرداد 1396 08:30 ب.ظ
Hello There. I found your weblog using msn. This is a very neatly written article.
I will make sure to bookmark it and return to
read more of your helpful info. Thanks for the post. I'll certainly comeback.
Can you get taller with yoga?
شنبه 7 مرداد 1396 07:53 ب.ظ
It's very straightforward to find out any matter
on web as compared to textbooks, as I found this piece
of writing at this web page.
How do you grow?
شنبه 7 مرداد 1396 05:40 ب.ظ
Howdy! I could have sworn I've visited this site before but after browsing
through many of the posts I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely pleased I discovered it and I'll be book-marking it and checking back often!
What is leg length discrepancy?
شنبه 7 مرداد 1396 03:15 ب.ظ
Hi would you mind stating which blog platform you're using?
I'm looking to start my own blog soon but I'm having a
tough time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something
completely unique. P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!
Foot Problems
شنبه 7 مرداد 1396 12:06 ب.ظ
Keep on writing, great job!
armandinaaslett.weebly.com
چهارشنبه 14 تیر 1396 07:55 ق.ظ
It's fantastic that you are getting thoughts from this article as well as from
our argument made here.
at home std test kit
یکشنبه 4 تیر 1396 09:49 ب.ظ
core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن
مناسب در آغاز آیا واقعا کار خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی درون جملات شما در واقع موفق
به من مؤمن اما تنها برای بسیار
در حالی که کوتاه. من با این حال مشکل خود را با فراز در منطق و شما خواهد را سادگی به پر کسانی که
معافیت. که شما که می توانید انجام من خواهد مطمئنا تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
clarindakincer.wordpress.com
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 06:31 ب.ظ
Hello everyone, it's my first pay a visit at this website, and article
is in fact fruitful in favor of me, keep up posting these articles.
std testing near me
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 04:59 ق.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین در آغاز آیا نه کار
کاملا با من پس از برخی از زمان.

جایی در سراسر جملات شما در واقع موفق به من مؤمن اما تنها برای
while. من هنوز مشکل خود را با فراز در منطق و شما خواهد را خوب به پر کسانی که شکاف.
اگر شما در واقع که می توانید انجام من را
بدون شک تا پایان در گم.
Kina
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 05:57 ب.ظ
Aw, this was a very nice post. Finding the time and actual
effort to make a very good article… but what can I say…
I hesitate a whole lot and never manage to get nearly anything done.
Callum
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 04:10 ق.ظ
Howdy! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm absolutely enjoying your blog and look forward to new posts.
Peggy
شنبه 23 اردیبهشت 1396 04:04 ب.ظ
Good way of explaining, and good paragraph to
obtain facts concerning my presentation topic, which i am going to deliver in institution of higher education.
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 02:49 ب.ظ
Hi, constantly i used to check web site posts here in the early hours in the dawn, as i like to learn more and more.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً